Дистанційне навчання

Враховуючи стрімкий розвиток інформаційних технологій і багатогранність сучасних учнів, пропоную батькам та їхнім дітям тьюторський супровід. Це допомога учням у засвоєнні навчального матеріалу хто навчається на дистанційній, заочній, екстернатній формі навчання. Це консультації дітям які мають високі цілі в свої юні роки, хто займається спортом, мистецтвом, наукою і не має часу на звичайну школу.

Дана послуга буде актуальна учням які проживають в інших державах або навіть інших континентах, але бажають паралельно засвоїти програму вітчизняного навчального закладу.

Дистанційне навчання забезпечує гнучкість, мобільність та економічність. Тобто можна опановувати навчання в зручний для себе час, не витрачаючи час на збори, ранішні підйоми та дорогу.

Я пропоную:

навчання ОНЛАЙН в режимі реального часу;
виконання контрольних робіт (контрольні онлайн) шкільної математики та вищої математики;
допомога та консультування при виконанні та оформленні контрольних робіт, самостійних, поточних завдань з математики, алгебри та геометрії учням дистанційної (онлайн) форми навчання.

Наші заняття містять в собі весь необхідний для підготовки матеріал. І вже з початку роботи, учень зрозуміє наскільки легко і швидко можна підготуватися до іспиту з такого складного предмету як математика.

Залишились запитання? Телефонуй! +38(097) 662-45-18 - Юрій Васильович

 Безкоштовні консультації у месенджерах 24/7