Інтернет магазин

МатематикаФізикаУкраїнська мова/літератураІсторія УкраїниБіологіяХіміяГеографіяІноземна моваПро насДоставка

Автор:
Капіносов А. та ін.
Сторінок: 560
Мова: українська
Посібник містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різних рівнів складності з усіх тем шкільного курсу математики. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми та чинних навчальних програм з математики. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів математики.
Код замовлення: m003 Вартість: 100 грн. Придбати

Автор: Гальперіна А.Р.,
Забєлишинська М.Я.,
Захарійченко Ю.О., Карпік В.В.,
Школьний О.В.
Сторінок: 448
Мова: українська

Відповідає програмі ЗНО 2018
Докладний довідник
18 тренувальних тестів
Розв`язання найбільш складних завдань відкритого типу
Відповіді до ВСІХ завдань
+Понад 850 завдань для формування та тренування обчислювальних навичок

Код замовлення: m002   Вартість: 100 грн. Придбати

Автор:

Сторінок: 464
Мова: українська
Метою пропонованого навчального посібника є організація самостійної роботи учнів при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Тестові завдання частини ІІ містять тематичні тестові завдання, укладені у двох рівноцінних варіантах до двадцяти тем з алгебри та початків аналізу. До всіх завдань тестів є відповіді. До кожної теми пропонується відеоурок, який можна переглянути за відповідним посиланням. Усі тестові завдання відповідають чинній програмі з математики для загальноосвітніх навчальних закладів та вимогам щодо написання сертифікаційної роботи ЗНО. Структура кожної із тем є аналогічною структурі тестів, пропонованих на зовнішньому оцінюванні. До посібника додається довідник, у якому роз’яснена теорія кожної із тем та запропоновано розв’язання типових вправ і задач. Для вчителів та учнів загальноосвітніх шкіл та профільних класів природничого та фізико-математичного спрямування.
Код замовлення: m001 Вартість: 100 грн. Придбати

Автор: Струж Н., Мацюк В., Остап’юк С.
Сторінок: 448
Мова: українська
Посібник містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різного ступеня складності. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з географії. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, вчителів географії.
Код замовлення: f003 Вартість: 100 грн. Придбати
 
Автор: Альошина М.О., Богданова
Сторінок: 384
Мова: українська

Відповідає програмі ЗНО 2018
Чітко структурований довідник
Приклади розв`язування тестових завдань
Тестові завдання для самостійного розв`язання
Навчальні алгоритми з прикладами розв`язування типових задач
5 тестів у форматі ЗНО
Основні формули в окремому додатку

Код замовлення: f002   Вартість: 100 грн. Придбати

Автор:

Сторінок: 88
Мова: українська
Відповідає програмі ЗНО 2018
Чітко структурований довідник
Приклади розв`язування тестових завдань
Тестові завдання для самостійного розв`язання
Навчальні алгоритми з прикладами розв`язування типових задач
5 тестів у форматі ЗНО
Основні формули в окремому додатку
Код замовлення: f001 Вартість: 100 грн. Придбати

Автор: Білецька О.
Сторінок: 560
Мова: українська
2018 ЗНО Українська мова Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання і державної підсумкової атестації. Складений відповідно до чинної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО. Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та всіх, хто цікавиться українською мовою.
Код замовлення: um003 Вартість: 100 грн. Придбати

Автор: Данилевська О.М.
Сторінок: 368
Мова: українська

Відповідає програмі ЗНО 2018
Довідник із типовими тестовими завданнями
5 варіантів тестів у форматі ЗНО
Підготовка до ДПА у форматі ЗНО
Тематика й зразки власних висловлень
Відповіді до всіх завдань
Бланки відповідей

Код замовлення: um002   Вартість: 100 грн. Придбати

Автор:

Сторінок: 216
Мова: українська
Посібник містить тестові завдання з української мови, створені для тренування до тестів ЗНО, зразки реальних тестових завдань, малі та великі тексти з питаннями до них, а також тестові зошити ЗНО за 2015–2017 роки. Для учнів, абітурієнтів та вчителів-філологів.
Код замовлення: um001-2 Вартість: 100 грн. Придбати

Автор:
Сторінок: 176
Мова: українська
У довіднику коротко викладено основні теоретичні відомості з української мови, які учні вивчають упродовж усього шкільного курсу. Основний акцент зроблено на ті теми, які є обов’язковими для проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Таблиці, схеми, поради щодо написання творчої роботи, фразеологічний словник, словник основних орфограм, зразки тестів за минулі роки — усе це дасть змогу якісно підготуватися до ЗНО. В електронному додатку до довідника подано словники наголосів, фразеологізмів, синонімів, таблиці типових помилок, аудіокоментарі до складних випадків слововживання.
Код замовлення: um001 Вартість: 100 грн.   Придбати

Автор: Витвицька С.
Сторінок: 480
Мова: українська

Посібник містить теоретичний матеріал, тестові завдання різних рівнів складності для базового та поглибленого рівнів, тексти програмових творів, орієнтовані зразки власних висловлювань з української літератури, завдання та відповіді до сертифікаційної роботи з української літератури 2018 р. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з української літератури. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів української мови та літератури.
Код замовлення: ul003 Вартість: 100 грн.   Придбати

Автор: Радченко І.О., Орлова О.М.
Сторінок: 272
Мова: українська

Українська література – відповідає програмі ЗНО 2018;
– довідник із типовими тестовими завданнями;
– 3 варіанти тестів у форматі ЗНО;
– відповіді до всіх завдань;
– бланки відповідей;
– плюс літературознавчий тлумачний словничок “Висловлювання про українських письменників”
Код замовлення: ul002 Вартість: 100 грн.   Придбати

Автор: Заболотний В.О.,
Заболотний В.В.
Сторінок: 416
Мова: українська

Посібник розроблено з метою доnомогти вчителеві та учням організувати системну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з української мови і літературі. Стане в пригоді він і під час підготовки до державної підсумкової атестації (ДПА) з української мови і літературі.

Код замовлення: uml001 Вартість: 100 грн.   Придбати

Автор: Панчук І.
Сторінок: 496
Мова: українська
Пропонований посібник призначений для самостійної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з цієї дисципліни, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії України для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО. У виданні представлено теоретичні відомості, різноманітні словниково-довідкові й інші допоміжні матеріали та тестові завдання з історії України (від найдавніших часів до наших днів) з відповідями, що дають змогу здійснити перевірку знань, умінь і навичок з цього курсу. Для абітурієнтів, вчителів та учнів загальноосвітніх шкіл.
Код замовлення: hi003 Вартість: 100 грн. Придбати

Автор:
Власов В.С., Кульчицький С.В.
Сторінок: 368
Мова: українська

Відповідає програмі ЗНО 2018
Підготовка до ДПА у форматі ЗНО
Типові тестові завдання до кожного розділу програми
3 варіанти тесту у форматі ЗНО
Бланки відповідей
Відповіді до ВСІХ тестових завдань

Код замовлення:  hi002   Вартість: 100 грн. Придбати

Автор:

Сторінок: 525
Мова: українська
Посібник являє собою комплексне видання призначене для повноцінної підготовки до ЗНО з історії України. Він містить всі теми КУРСУ. У кожній з них подано короткий перелік основних подій, поняття і терміни, інформацію про персоналії, стислий виклад навчального матеріалу, тестові завдання. Наприкінці посібника містяться тренувальні тести у форматі ЗНО. Для учнів 11 класів, абітурієнтів, вчителів.
Код замовлення: hi001 Вартість: 100 грн. Придбати
Автор: Барна І.
Сторінок: 512
Мова: українська
У посібнику вміщено довідковий матеріал з тренувальними тестами та запитаннями до кожного розділу, приклади розв’язання задач з біології та чотири варіанти тренувальних тестових зошитів, аналогічних до тих, що використовуватимуться під час зовнішнього незалежного оцінювання з біології. Довідковий матеріал і тестові завдання складені відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання з біології. Призначений для випускників шкіл, гімназій, ліцеїв, училищ, учителів біології.
Код замовлення: b003 Вартість: 100 грн. Придбати
 
Автор:
Сторінок: 496
Мова: українська

Навчальний посібник призначений для підготовки до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з біології. Він містить теоретичний матеріал, що охоплює всі теми згідно із програмою зовнішнього незалежного оцінювання з біології (ботаніка, зоологія, анатомія і фізіологія людини, загальна біологія); тестові завдання до кожної теми; 5 варіантів тестів у форматі ЗНО; відповіді до всіх тестів.

Це комплексне видання допоможе систематизувати одержані в школі знання з дисциплін біологічного циклу, переконатися у сформованості знань і умінь, надолужити «недочуте», «незрозуміле», «недовивчене», поглибити й розширити свою ерудицію в біології — науці про життя.

Код замовлення: b002   Вартість: 100 грн. Придбати
Автор: Стадник О.Г.
Сторінок: 508
Мова: українська
Навчальний посібник призначений для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з біології. Він містить теоретичний матеріал, що охоплює всі теми згідно з програмою незалежного оцінювання з біології (ботаніка, зоологія, анатомія і фізіологія людини, загальна біологія). При складанні тестових завдань було враховано вимоги Українського центру якості освіти (УЦОЯО): чіткість запитань, оптимальне використання шкільного матеріалу та досягнень біологічної науки і практики останніх десятиліть. Формулювання тестових завдань відповідає рекомендованим УЦОЯО рівням складності. Для перевірки засвоєння вивченого матеріалу після кожного тематичного розділу посібника вміщено тренувальні тести. У кінці збірника наведено 3 варіанти тестів у форматі ЗНО і правильні відповіді до всіх завдань для самоконтролю. Також подано словник основних понять з курсу біології. Пропоноване видання допоможе систематизувати одержані в школі знання з дисциплін біологічного циклу. Структура посібника дозволяє користуватись ним як самостійно, так і на уроках. Для учнів 10–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів та вчителів біології.
Код замовлення: b001 Вартість: 100 грн. Придбати

Автор: Березан О.
Сторінок: 368
Мова: українська
2017 ЗНО Хімія Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Містить теоретичний матеріал, поданий відповідно до чинної програми з хімії для загальноосвітніх шкіл та програми ЗНО, приклади розв’язання типових задач, тематичні тестові завдання. Для старшокласників, абітурієнтів, учителів хімії.
Код замовлення: h003 Вартість: 100 грн. Придбати

Автор: Титаренко Н.В.
Сторінок:
Мова: українська

Відповідає програмі ЗНО 2018
Довідник із типовими тестовими завданнями
5 варіантів тестів у форматі ЗНО
Підготовка до ДПА у форматі ЗНО
Тематика й зразки власних висловлень
Відповіді до всіх завдань
Бланки відповідей

Код замовлення: h002   Вартість: 100 грн. Придбати

Автор:

Сторінок:
Мова: українська
Пропонований посібник укладений відповідно до чинної програми ЗНО. Видання складається із трьох частин: «Загальна хімія», «Неорганічна хімія» та «Органічна хімія». У кожній частині подано теоретичний матеріал, який можна використовувати не тільки для повторення, а й для усунення прогалин у знаннях з тієї чи іншої теми. Для перевірки рівня засвоєння матеріалу запропоновано тестові завдання у форматі ЗНО. Чималу увагу приділено розв’язуванню типових задач, передбачених програмою. У кінці кожної частини вміщено узагальнюючі тести. Обсяг даного посібника значно більший за інші подібні видання. Це зумовлено великою кількістю завдань (тестів, вправ, задач), що дає змогу учням засвоїти, поглибити та зміцнити знання з курсу хімії й добре підготуватися до ЗНО. До ВСІХ завдань, вправ і задач у посібнику подано відповіді. Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів та вчителів хімії
Код замовлення: h001-3 Вартість: 100 грн. Придбати
Пропонований посібник укладений відповідно до чинної програми ЗНО. Видання складається із трьох частин: «Загальна хімія», «Неорганічна хімія» та «Органічна хімія». У кожній частині подано теоретичний матеріал, який можна використовувати не тільки для повторення, а й для усунення прогалин у знаннях з тієї чи іншої теми. Для перевірки рівня засвоєння матеріалу запропоновано тестові завдання у форматі ЗНО. Чималу увагу приділено розв’язуванню типових задач, передбачених програмою. У кінці кожної частини вміщено узагальнюючі тести. Обсяг даного посібника значно більший за інші подібні видання. Це зумовлено великою кількістю завдань (тестів, вправ, задач), що дає змогу учням засвоїти, поглибити та зміцнити знання з курсу хімії й добре підготуватися до ЗНО. До ВСІХ завдань, вправ і задач у посібнику подано відповіді. Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів та вчителів хімії.
 Код замовлення: h001-2 Вартість: 100 грн.   Придбати
 
 Код замовлення: h001-1 Вартість: 100 грн.   Придбати

Автор: Кузишин А.
Сторінок: 496
Мова: українська
Посібник містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різного ступеня складності. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з географії. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, вчителів географії.
Код замовлення: g003 Вартість: 100 грн. Придбати
 
Автор: Стадник О.Г.
Сторінок:
Мова: українська

Відповідає програмі ЗНО 2018
Підготовка до ДПА у форматі ЗНО
Типові тестові завдання до кожного розділу програми
3 варіанти тесту у форматі ЗНО
Бланки відповідей
Відповіді до ВСІХ тестових завдань

Код замовлення: g002   Вартість: 100 грн. Придбати

Автор:

Сторінок: 464
Мова: українська
Навчальний посібник призначений для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з біолоТестові завдання посібника розроблено за зразком матеріалів зовнішнього незалежного оцінювання з географії. Завдання подані відповідно до чинної програми з географії та програмних вимог зовнішнього незалежного оцінювання з географії. Структура посібника дозволяє ефективно користуватисяним самостійно. Він містить географічні задачі з розв’язками, що можна використовувати як на уроках географії, так і при підготовці до ЗНО. Для учнів 6-10 класів, абітурієнтів, що готуються до ЗНО та іспитів з географії.
Код замовлення: g001 Вартість: 100 грн. Придбати

Автор: Валігура О., Давиденко Л.
Сторінок: 544
Мова: українська
2018 Англійська мова Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання містить теоретичний матеріал, тренувальні вправи й тестові завдання. Зміст матеріалів відповідає чинній програмі з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО. Для учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, абітурієнтів, студентів, учителів і широкого кола людей, які вивчають англійську мову та прагнуть ефективними методами перевірити рівень сформованості іншомовної комунікативної компетенції.
Код замовлення: en003 Вартість: 100 грн. Придбати
 
Автор: Чернишова Ю.Т., Мяcоєдова С.В., Ходаковська О.О.
Сторінок: 464
Мова: українська

Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до ЗНО з англійської мови. Видання складається з розділів, які містять теоритичний матеріал, неохідний для опанування англійської мови учнями в рамках шкільної програми, лексичний матеріал, програму ЗНО з іноземних мов, тренувальні тести різних рівнів складності, 20 тестів у форматі ЗНО, бланки відповідей і ключ

Код замовлення: en002   Вартість: 100 грн. Придбати

Автор:

Сторінок: 344
Мова: українська
Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до ЗНО з англійської мови. Видання складається з розділів, які містять теоритичний матеріал, неохідний для опанування англійської мови учнями в рамках шкільної програми, лексичний матеріал, програму ЗНО з іноземних мов, тренувальні тести різних рівнів складності, 20 тестів у форматі ЗНО, бланки відповідей і ключ
Код замовлення: en001 Вартість: 100 грн. Придбати

Раді вітати Вас на сторінці інтернет-магазину «Maenzno»!

 

Інтернет-магазин пропонує асортимент навчальної літератури відомих видавництв України для учнів, педагогів, студентів та батьків. Вчителі та школярі знайдуть у нас широкий асортимент посібників для підготовки до ДНЗ та ЗНО, – все, що необхідно для успішного навчання.

Ми співпрацюємо з більшістю найкращих видавництв української навчальної літератури, серед яких – «Генеза», «Освіта», «Основа», «Ранок», «Богдан», «Підручники та Посібники». Завдяки такому партнерству літературу в інтернет-магазині «Maenzno» Ви придбаєте за ціною видавництва. У нашому магазині працює дисконтна програма, існують спеціальні цінові пропозиції для викладачів, додаткові знижки при замовленні літератури на клас чи групу. При оформлені покупки на суму від 500 гривень – доставка безкоштовно.

Зручна навігація інтернет-магазину дозволить без зайвих зусиль відшукати потрібний товар, та переглянути його короткий опис.

Якщо у Вас виникли питання чи побажання, зателефонуйте до нас. Привітні консультанти нададуть вам вичерпні відповіді та допоможуть зробити найкращий вибір.

Ми пропонуємо кілька способів оплати і доставки по Україні (крім тимчасово окупованих територій). Ви зможете обрати зручний для Вас варіант.

Команда інтернет-магазину «Maenzno» щодня удосконалює роботу, розширює асортимент, пропонує дисконтні програми, докладає максимум зусиль, щоб робити покупки було зручно, легко, приємно і недорого. Придбані в нашому магазині товари допоможуть зробити навчання легким, цікавим та ефективним.

Ми цінуємо і поважаємо кожного покупця і будемо раді співпраці з вами!

(097) 662-45-18 maenzno@gmail.com

Доставка по всій Україні

Термін доставки 1-3 дні.
ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ≈  від 37 грн.
Мінімальне замовлення – 100 грн.
Термін доставки 5-10 днів.
ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ≈ від 15 грн.
Мінімальне замовлення – 100 грн.

ОПЛАТА

Оплата при отриманні

 • Замовлення до 150 грн. відправляються тільки після оплати.
 • Сплатити за товар Ви можете безпосередьньо при отриманні його у відділені перевізника, при цому ви маєте нагоду переглянути та перевірити його.
 • При наложеному розрахунку Ви сплачуєте комісію у розмірі 20 грн.,
  та додатково 2% від суми замовлення за пересилку коштів продавцеві.

Оплата Приватбанк

 • Після підтвердження Вашого замовлення, менеджером нашого магазину,
  Вам буде висланий номер карти Приват Банку отримувача.
 • Ви сплачуєте за товар через касу або термінал поповнення рахунку,
  після чого на протязі робочого дня вам буде відправлено замовлення та номер декларації з терміном прибуття.
 • При наложеному розрахунку Ви сплачуєте комісію у розмірі 20 грн.
  та додатково 2% від суми замовлення за пересилку коштів продавцеві.

Оплата: реквізити

 • Після замовлення літератури, Вам буде висланий рахунок з банківськими реквізитами.
 • Ви сплачуєте його у будьякому відділенні банку, після чого на протязі робочого
  дня Вам буде відправлено замовлення та номер декларації з терміном прибуття.
 • Термін зберігання посилки на Новій Пошті – 5 робочих днів
  (включаючи і субботу).

Якщо у Вас ще залишилися питання відносно способів оплати і доставки замовлення, ми будемо раді на них відповісти:

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38 (097) 662-45-18

Пишіть на електронну адресу: maenzno@gmail.com

Ми працюємо: з 09.00 до 19.00

Ми обов’язково знайдемо найбільш зручний варіант для виконання
ВАШОГО замовлення!